Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

0x (ZRX) En Değerli Ethereum Projesi Olmaya Aday!

Ana Sayfa » GÜNCEL » 0x (ZRX) En Değerli Ethereum Projesi Olmaya Aday!
0x (ZRX) En Değerli Ethereum Projesi Olmaya Aday!0x‘in 17 Ekim Çarşamba günü Coinbase kripto para borsasında listelenmesinden sonra yaşadığı fiyat artışı, söz konusu ERC-20 token projesini piyasa hacmine göre diğer ERC-20 tokenlerinin önüne attı. ZRX’in şu an önündeki tek Ethereum tabanlı proje, CoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kendi token projesi olan BNB veya Binance Coin. Buna rağmen ZRX son dönemlerde yaşadığı gelişmelerle en değerli ICO öncesi tokenlerden birisi olduğunu zaten kanıtladı.

Söz konusu kripto para birimi dünyanın en büyük borsaları arasında gösterilip, en fazla kullanıcıya sahip olan Coinbase’e giren ilk ve şuana kadar tek ERC-20 tokeni unvanına da sahip.

Coinbase 0x’i listelediğini daha önce belirtmiş olsa da, platformda aktif olarak trading işlemlerinin hizmete açılması için düzenleyici kurumların onayı gerekiyordu ve o onay da bugün geldi.

CoinMarketCap verilerine göre 0x’in yaşadığı yükselme basın saatine göre %26.54 civarında ve tokenin toplam piyasa hacmi yarım milyar doları geçti. Gün içerisinde inanılmaz bir yükseliş yakalayan ZRX, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 0,942931 dolardan işlem görüyor ve yakında yeni artışlar ve gelişmeler ile yine kendinden söz ettirecek gibi duruyor.

0x (ZRX) En Değerli Ethereum Projesi Olmaya Aday! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

0x (ZRX) En Değerli Ethereum Projesi Olmaya Aday! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Roger Ver: Bitcoin Sürklase Olacak Araştırma: Bitcoin Adreslerinin Yüzde 1’inden Daha Azı, BTC Arzının Yüzde 87’sini Kontrol Ediyor! Coinbase’in Değeri Bu Alacağı Yatırımla 8 Milyar Dolar Olabilir! Tecrübeli Yatırım Uzmanı Peter Brandt’tan Bitcoin Yüzde 80 Düşebilir İddiası Binance Kripto Para Borsasına Neler Oluyor? Yeni Token Satışı Eleştirileri Körükledi! NYSE’nin Bitcoin platformu Bakkt’tan Bitcoin yatırımcılarına kötü sürpriz

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır