Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Whales Club Türkiye | Whales Club Kimdir | Whales Club Kazanç Sunumu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Whales Club Türkiye | Whales Club Kimdir | Whales Club Kazanç Sunumu
Whales Club Türkiye | Whales Club Kimdir | Whales Club Kazanç Sunumu

    Whales Club Türkiye | Whales Club Kimdir | Whales Club Kazanç Sunumu

20 Ağustos 2017 de faaliyete başlayan whales Club, faaliyetinden yaklaşık 4 5 ay önce alt yapı ve temellerini tamamlamış bir kuruluştur. Bu projenin asıl amacı bitcoin ve altcoin borsalarında dönen kazançlardan kar elde etmektir. Whales Club kurumu, kripto para sektöründe tecrübeli ve bilgili broker ve mühendislerden oluşmaktadır. Whales Clup aracılığı ile bitcoin ve altcoin sektörüne yatırım yapan kullanıcılara yüksek kazanç olanağı sunulmaktadır. Peki Whales Club nasıl kazanç elde ettiriyor. Whales Club ‘e nasıl üye olunur? Whales Club’e nasıl yatırım yapılır. Ne kadar sürede kazanç sağlar gibi sorularınızı yazımızın ilerleyen satırlarında cevaplayacağız.

    Whales Club kimdir?

 

       İngilizce bir kelime olan whales aslında “Balinalar” anlamına gelir.Peki neden Whales ismi. Büyük paraların borsada alım satımda kullanılmasına ve bunu yapanlara balina adı verilerek balinanın küçük balıkları yemesi durumuna benzetilmiştir. Dijital paranın yer aldığı borsalarda yüksek miktardan para giriş çıkışları borsanın değerini ciddi oradan yükseltip azaltmaktadır. Bu durum kendi başına dijital paraya bireysel yatırım yapıp, alım satım yapanları ciddi oradan etkilemektedir. Whales Clup üyeliğinde bulunan kişilerin paraları bir anda bir altcoinde işleme sokulmasıyla işlem yapılan altcoinin değeri %1000 lere kadar değiştirilmektedir. Yani bu işlem dakikalar içinde yapılır ve whales club üyeliğinde bulunan küçük yatırımcıların yatırımları katlanır. Adını piyasada balinalar (bitcoin whale) olarak bilinen gruplardan alan Whales Club, tam da bitcoin’in ruhuna uygun o topluluk olarak işlem yapıyor. Dünyanın dört bir yanından aynı ideolojiye sahip bitcoin brokerlarının bir araya gelmesi ile oluşan kuruluşun merkezi İzmir/Türkiye.

İzmir merkezli kuruluş henüz Türkiye’de kripto paralar için bir yasal mevzuat mevcut olmadığından dolayı bir dernek gibi kulüp olarak faaliyete başlamıştır.Proje 500$’dan 100.000$’a kadar yatırımcı kabul ederek, yatırımlara %320’ye kadar varan oranlarda kâr veriyor.

    Whales Club Tam Manada Ne İş Yapmaktadır?

     Whales Clup bünyesinde bulunan uzman brokerlar sayesinde yükselecek coinleri önceden tespit ederek havuzunda bulunan yatırımcıların paraları ile işlem yapıp kar sağlamaktadır. İlerleyen zamanlarda üyeliğinde bulunan yatırımcılarına ön bilgiler vererek yükselecek ve değerlenecek coinler hakkında yatırımcılarının kazançlarını daha da arttırmayı planlamaktadır.

Grup, uzun ve orta vadeli coin yatırımlarının yanı sıra oto trading yazılımı ile 7/24 alım satım yaparak yüksek kâr ederken, bu kazancını yatırım oranlarına göre üyeleri ile  paylaşıyor.

2018 yılının eylül ayından coin borsalarında işlem görecek olan bir coin’i ayrıca yatırımcılarına yatırım karlarına dokunulmadan yani bonus olarak dağıtarak piyasalarda işlem hacmi oluşturmayı planlamaktadır. Aynı zamanda whales club, bu işlem hacmi artan altcoin ile 2018 eylünden itibaret paket alımlarında kullanımını açıp, üyelerine dağıtılan bu coin sayesinde büyük karlar elde ettirmeyi hedefleyen vizyonlu bir kuruluştur.

    Yatırım ve Network Kazanç Planı Nasıl?

      Üyelerinin yatırımlarını %320’ye kadar arttıran grup, network marketing profesyonellerine de %10 referans kazancı, %15’e kadar binary komisyon ve 4 kademeden %5 matching bonus veriyor. Türkçe sunumun tamamını buraya tıklayarak görüntüleyebilir ve ya indirebilirsiniz.

1-) Tavsiye Bonusu: %10

2-)Binary Bonusu:%8-%15 Arası(Seçilen Pakete Bağlı)

3-)Matching Bonusu:4 Derinlikten %5 (3000 $’ lık paketten itibaren başlar)

  WHALES CLUB HAFTALIK MAKSİMUM  KAZANÇ LİMİTLERİ

 

   WHALES CLUB YATIRIM PAKETLERİ:

Whales Club projesinde 2 grup trader paketi bulunmaktadır.

   WHALES BASIC PAKETLER:

   WHALES PRO PAKETLER

    Whales Club’a Nasıl Yatırım Yapabilirim. Nasıl Üye Olabilirim?

 

Whales Club, birbiri ile iletişim halinde olan kişiler ve birbirlerini tanıyan kişiler tarafından oluşan bir kulüp olması sebebiyle rastgele siteye üye olunamamaktadır. Ki biz bunu zaten tavsiye etmiyoruz. Lakin üye olup yatırım yapmadan önce bilgi almak isterseniz ;

Referanslı üyelik kabul eden bu linkimiz ile üye olunuz. Üye Ol.(Not: bu linkten üye olduğunuzda C…Y… referanslı sponsorunuz görünecektir.). Üye olduktan sonra daha detaylı bilgi almak ve doğru yatırımı yapmak için üyelik panelinizde bulunan sponsor cep telefonunu arayabilirsiniz.

Whales Club ‘a yatırım yapmak için bitcoin hesabınızdan bitcoin göndererek yada whales Club a bulunan üyelerin hesaplarından hediye kupon (Gift Kod) isteyerek üye olunabilmektedir.Daha detaylı bilgi için: Bizleri arayabilirsiniz. Bitcoin hesabı açmak yada bitcoin almak için cüzdan nasıl oluşturulur derseniz, bitcoin hesabı oluşturma yazımıza göz atabilirsiniz.

Celal Yıldırım (Sponsorlu Üyelik Linki : Tıkla)

Whales Club Lideri

0545 834 94 94

    ÖNEMLİ UYARI : Whales Club’ın amacı üyelerine yüksek kazanç sağlamaktır. Bilindiği gibi her türlü yüksek karlı yatırım aracı riskler içermektedir. Whales Club’ın işlem yaptığı alan, sektör ve yapılan işlemler çeşitli zarar riskleri içerdiğinden, Club’a katılmak isteyen kişiler bu konuda kesinlikle bilgilendirilmelidir. Üyeler kesinlikle kaybettikleri takdirde yaşamlarını olumsuz etkileyecek miktarlarda yatırım yapmamalıdır.

 

 

   Whales Club tan Nasıl Para Çekebilirim.Ne Zaman Para Çekebilirim

 

Para çekme işlemleri (Withdrawal) her ayın 21’inde olacak şekilde ayda 1 gündür.Etherium yada Bitcoin olarak doğrudan dijital para cüzdanınıza çekebilirsiniz. Daha erken ödeme çekme işlemi için kazançlarınızı  gift kodu oluşturup yeni üyelerin yatırımlarında kullanarak nakite çevirebilirsiniz. BTC ve Ether adreslerini profil sayfasından tanımlayabilirsiniz.

 

    Whales Clup’ın Vizyon Misyon Planları

 

Whales Club tarafından desteklenmekte olan ve ulusları arası altcoinler ile güncel bağlantı halinde entegre edilmiş coinfinans.com türkiyenin ilk altcoin borsası çalışmaları hızla devam etmektedir.CoinFinans sürekli arbitraj ile çalışan bir borsa olacak ve Whales Club üyelerinin kazançlarını garanti altına alacaktır.

Whales Club dijital para platformunda kirpto para ticaretinden nasıl kazanç elde edilir, riskleri ve izlenmesi gereken yollar gibi bir çok alanda ülkemizin insalarına eğitim vermeyi planlayan vizyonlu bir kuruluştur. Oluşturmuş oldukları alt yapı sayesinde Türkiye’nin kendi coinlerinin büyümesinde büyük payı olması açısından her geçen gün yeni projeleri hayata geçirmek için ar-ge çalışmalarına önem veren bir kuruluştur.

WHALES CLUB  YATIRIMLARINIZA ARSA İPOTEK KARŞILIĞI TEMİNAT VERİYOR!

Whales büyük yatırımcılara kendilerini güvende hissetmeleri için arsa teminatı vermektedir.

ARSA TEMİNATI DETAYLARI

Whales Club’un yatırımcısı ve garantörü olan bir grup iş adamının sağlayacağı arsa teminatı 50.000$ ve üzeri yatırımlarda kullanılabilecektir. Yatırımcıya, yatırım tutarı miktarında noter onaylı ipotek ve senet verilecektir. Yatırım miktarını geri aldığında ipotek kaldırılacak ve böylece yeni yatırımcılara ipotek yapılabilecektir. Şuanda planlanan teminatlı yatırım miktarı 10.000.000 TL’dir ve daha fazlası için çalışmaların devam etmekte olduğu bildirildi.

 

   Not: Teminat ile yatırım yüksek yatırım yapacak kişilerin güncel bilgi almaları daha doğru olacaktır. Güncel bilgi için ÜYE OL sayfasından üye olunarak ekranda görünen telefon numarasını arayıp bilgi alabilirsiniz.

 

WHALES CLUB YATIRIMCISINA AİT BACK OFİS GÖRÜNTÜSÜ

 

 

UYARI !!!

Bu makalede yer alan içerikler whales Club tarafından bizlere sunulan bilgilerdir. Doğruluğu tarafımızdan garanti edilemez. %100 doğru bilgi için Whales.Club resmi sitesinden bilgi edinilebilir. Daha detaylı bilgi için site yönetim telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

 

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Whales Club Türkiye | Whales Club Kimdir | Whales Club Kazanç Sunumu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Paralar Güney Kore’nin Hükümet Ticareti Yasağından Sonra Düşüşe Geçti Ethereum Rekor Yükselişine Devam Ediyor, Bitcoin Düşüşte Kripto Çalışma Grubu Oluşturuluyor Bitfury’den Norveç’e 35 Milyon Dolarlık Yatırım Ethereum Varisleri Vitalik Buterin Olmadan Yönetimi Tartıştı Bitcoin ve Kripto Paralar İstikrarlı Ama Düzenleme Endişeleri Etkili Oluyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır